• 150-летию Ахмета Байтурсынова посвящается

• 150-летию Ахмета Байтурсынова посвящается. Цель:
            - повышение у обучающихся интереса к национальным ценностям;
            - повышение уровня знаний о выдающихся личностях страны;
            - мотивация обучающихся к изучению литературы;
            - повышение читательской грамотности обучающихся.
            Совместная работа библиотекаря Кулмагамбетовой Г.Р. и обучающихся специальности "Сестринское дело".

• День благодарности

• 1 марта - День благодарности.
            Специальность "Сестринское дело" УО колледж АЯЖАН поздравляет всех граждан нашей страны. Мы, молодое поколение, будущее Казахстана, хотим жить в мирной стране, где царят дружба народов и стабильность.

• "1 наурыз-Алғыс айту күні"

• 28 ақпан 2022жылы сағат 11.00де Түрксіб аудандық әкімдігі мен "Қазақ тілі" қоғамдық бірлестігінің төрайымы Күлдарихан Кұржыққызы Құрымбаеваның ұйымдастыруымен "1 Наурыз-Алғыс айту күніне" орай Білім беру мекемесі "Аяжан" колледжінде аудандық мерекелік іс-шара өтті. Іс шараны Түрксіб аудандық «Қазақ тілі» қоғамдық бірлестігінің төрайымы Күлдарихан Құржыққызы Құрымбаева кіріспе сөзбен ашты.

Шақырылған қонақтар:
            1) Оздоев Султан Мажитович- академик, Алматы қаласы ингуш мәдени орталығының төрағасы, ҚХА Кеңесінің мүшесі.
            2) Торосян Анна Артуровна- Республикалық қоғамдық бірлестігінің Алматы қаласы бойынша"Ассамблея жастар" төраға міндетін атқарушы.
            3) Чепель Владимир Сергеевич- Қапал ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы. ҚХА белсендісі (онлайн).
            4) Трегубова Виктория Вячеславовна - ҚР АҚДМ  Қолданбалы этносаяси зерттеулер институтының жетекші менеджері (онлайн)
            5) Қалымбет Бахыт Әбиірұлы-Алматы қаласы әкімдігі Тілдерді дамыту және ономастика бөлімі басшысы.
            Арнайы мерекелік іс-шараға қатысып отырған қонақтар:
            1) Рита Маратовна- Түрксіб аудандық Ішкі саясат бөлім басшысы.
            2) Әлімбетов Қанат Аманбайұлы- Түрксіб аудандық Мәдениет және Тілдерді дамыту бөлімінің басшысы.
            3) Мақашева Лаура Дилдаханқызы- Түрксіб аудандық Мәдениет және Тілдерді дамыту бөлімінің бас маманы.
            4) Қапалбек Бижомарт Сейсенбекұлы-"Мемлекеттік тілді дамыту институты" ЖШС атқарушы директоры.
            5) Байгутдинова Галия Аскаровна- Түрксіб аудандық Ардагерлер Кеңесінің төрағасы.
            6) Сарыбаев Серікболсын Арыстанұлы-"Nur Otan" партиясы Түрксіб аудандық филиалы төрағасының орынбасары.
            7) Убулов Осман Турсунович-Жергілікті өзін-өзі басқару комитетінің төрағасы, Алматы қаласы Ұйғыр мәдени орталығының төрағасы.
            8) Хизметов Мурат Тельманович-ЖШС АЗМК бас директорының орынбасары.